Plugins - WP ULike - Stable (latest release) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Logs
de: Logdateien

en: Comments
de: Kommentare

en: Actions
de: Aktionen

en: Posts
de: Beitr&auml;ge

en: General
de: Allgemein

en: Categories
de: Katgeorien

en: Search Results
de: Suchergebnisse

en: Tags
de: Schlagwörter

en: Translations
de: Übersetzungen

en: Title:
de: Titel:

en: Type:
de: Art:

en: Month
de: Monat

en: Yesterday
de: Gestern

en: Today
de: Heute

en: Left
de: Links

en: Center
de: Zentriert

en: Default
de: Standard
